Katka Zachová


Ahoj, jmenuji se Katka a k Hradci Králové mám pevné vazby, a to především díky velmi příjemné spolupráci se studiem Klid na křižovatce.

Ve své terapeutické praxi se věnuji jak skupinovým seminářům, tak individuálním sezením, terapeutickým či koučovacím, osobně či online. Ráda pomáhám ostatním nechat se na jejich životní cestě vést, protože věřím, že "toho kdo chce, osud vede, toho kdo nechce, táhne". Může to být cesta osobní, vztahová, zdravotní nebo i pracovní.

Více než 15 let jsem se pohybovala v businessu, odkud jsem načerpala mnoho pracovních zkušeností, které jsou pro moji aktuální koučovací práci velmi užitečné. Pak, vedená ryzím pocitem, bez jasného "racionálního" cíle, jsem se přihlásila na dvouletý konstelační výcvik u Bhagata v meditačním centru Shangri La v Lažanech. To posunulo moji životní cestu dalším směrem a od té doby pomáhám lidem. A je to krásné poslání. Je nádherné vidět, jak se po proběhlém sezení lidem uleví, jak najednou vidí cestu tam, kde ji předtím neviděli, jak se posílí jejich sebejistota, přestanou je trápit fyzické či psychické bolesti.

Mám ráda harmonii a vyrovnanost, a proto jsem ráda jak se svou rodinou a přáteli, tak sama, ve chvílích klidu a přemítání, v přírodě i ve městě, na horách i u vody... Všeho s mírou. A hlavně mír v sobě ;)