O nás

Lucie Vrabcová


Kontakt

E-mail: lucie.vrabcova@gmail.com

telefon: 731449088

instagram: amiya morning

instagram: klid na křižovatce knk

Více jak deset let se věnuje zakladatelským aktivitám ve studiu KLID NA KŘIŽOVATCE. Vše co dosud načerpala ve své praxi, vkládá do práce s klienty při individuálních konstelacích. Mimo jiné se věnuje chodu studia a ráda se zúčastní skupinových konstelací. Má ráda práci na zahradě a také chvíle sama se sebou v tichu a klidu - při procházkách, józe, nebo při vysokohorských túrách.

"Lucko jsou to jen písmenka složená ve slova,
snad jsem dnes u tebe nebyl za velkého vola,

děkuji za tvoje myšlenky a bystré uši,
vždy když se směješ tak ti to moc sluší,

tak rozhovor byl snad v pohodě a já pochopil,
že ty nenecháváš nic náhodě,

je potřeba mít správný směr a cíl
a ne abych někde seděl v koutě a zase pil

o tom ten život není,
je na každém z nás zdali se nakopne a trochu změní,

tak přestanu psát tuto báseň, než mi tvůj muž rozbije moji dáseň,
tak vy mějte dnes dobrou noc, já Ti za dnešek děkuju ještě jednou moc."


Sananda (J. Naušová)


Velkou naději a smysl vnímám v léčení lidské duše i těla tak, abychom pak mohli vstoupit do meditace a do propojení se s Existencí. Rozvíjet své zdroje a nacházet důvěru v Život, v tom nám pomáhají skupinové procesy, meditace, podpora lidí a krása přírody.

Cítím hlubokou vděčnost, že již deset let mohu žít a pracovat v Oshově meditačním centru Shangri La.


Sagari Kvetoslava Sekanova


Kontakt

E-mail: kvietok50@gmail.com

Ahoj, volám sa Sagari a žijem na striedačku v Žiari nad Hronom (Slovensko) v Mnichove (Nemecko).

S KNK ma spája hlavne Lucka Vrabcová, ktorá so mnou pravidelne cvičí jogu online. Živím sa výrobou šperkov pod značkou SagariK a sprevádzaním skupinových a individuálnych hodín jogy naživo ako aj online.

Som zvedavá a citlivá bytosť ktorá hľadá, objavuje, skúša, testuje a neustále sa učí. Rozoznávam v sebe veľa protikladov ktorých vzájomné pnutie je mojou hnacou silou. Milujem zvieratá, hory, oceán, vietor, bylinky; momenty keď vnímam pohladenie prítomnosti pri tvorivom procese v ateliéri, pri speve mantier alebo pri vedení hodiny jogy keď ma naplní pocit dôvery a odovzdanosti sa vesmírnej múdrosti a láske.

Joge sa aktívne venujem 15 rokov a za ten čas som mala príležitosť vyskúšať viaceré jogové školy a štýly v Austrálii, Novom Zélande, Thajsku a Nemecku, ktoré ma formovali a vytvárali knižnicu skúseností, ktoré intuitívne pri vedení svojich hodín využívam. Jogové hodiny vediem v pomalom tempe tak, aby sme precítili naše telo, pomáhali mu objavovať preistor v jednotlivých pozíciách, naberať silu a dôveru v naše fyzické možnosti. Prostredníctvom vnímania nášho dychu a ladenia sa na jeho rytmus vytvárame príležitosť vnímať radosť z pohybu a znovu nachádzanie rovnováhy pri ktorej si oddýchne nielen telo ale zrelaxuje aj myseľ. Súhrou mysle, dychu, pohybu a vnímania nášho fyzického tela sa učíme vchádzať do priestoru TU a TERAZ.

Hodiny sú vhodné pre kohokoľvek bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti. Ohľadne skupinových a individuálnych hodín ma môžete kontaktovať na moj email: kvietok50@gmail.com


Eliška Vrabcová


Kontakt

E-mail: eliska.vrabcova@gmail.com

Ahoj,

Jmenuji se Eliška, jsem studentka ekonomie v Praze a pocházím z Hradce Králové. Tento rok trávím v Norsku na Erasmu. Pro KNK zajišťuji pronájem prostorů pro krátkodobé ubytování.

Když jsem v Hradci Králové, ráda se účastním rodinných konstelací. Kromě KNK pracuji na golfu na recepci/baru, jako brigádu. Mám ráda pohyb v přírodě, plavání, tvoření, práci s rukama.


Katka Zachová


Ahoj, jmenuji se Katka a k Hradci Králové mám pevné vazby, a to především díky velmi příjemné spolupráci se studiem Klid na křižovatce.

Ve své terapeutické praxi se věnuji jak skupinovým seminářům, tak individuálním sezením, terapeutickým či koučovacím, osobně či online. Ráda pomáhám ostatním nechat se na jejich životní cestě vést, protože věřím, že "toho kdo chce, osud vede, toho kdo nechce, táhne". Může to být cesta osobní, vztahová, zdravotní nebo i pracovní.

Více než 15 let jsem se pohybovala v businessu, odkud jsem načerpala mnoho pracovních zkušeností, které jsou pro moji aktuální koučovací práci velmi užitečné. Pak, vedená ryzím pocitem, bez jasného "racionálního" cíle, jsem se přihlásila na dvouletý konstelační výcvik u Bhagata v meditačním centru Shangri La v Lažanech. To posunulo moji životní cestu dalším směrem a od té doby pomáhám lidem. A je to krásné poslání. Je nádherné vidět, jak se po proběhlém sezení lidem uleví, jak najednou vidí cestu tam, kde ji předtím neviděli, jak se posílí jejich sebejistota, přestanou je trápit fyzické či psychické bolesti.

Mám ráda harmonii a vyrovnanost, a proto jsem ráda jak se svou rodinou a přáteli, tak sama, ve chvílích klidu a přemítání, v přírodě i ve městě, na horách i u vody... Všeho s mírou. A hlavně mír v sobě ;)