Vzkazy od Vás


Martina
Bylo to náročné, ale moc dobré. Vyčerpaná jsem byla taky.


Verča
Nadchlo me to a urcite se prihlasim znova.dekuju


Pavla
Pro mě byly úžasné a hodně mi dalo, jak jsem byla dcera tě první účastnice. Uvědomila jsem si, že bych se chtěla cítit v dětství jako Vendulka. Má úžasnou maminku, diky ktere se cítí milovaná.


Andrea
Ahoj Lucko, no ještě pořád si to krasne sedá, mam z toho moc fajn pocit. Diky moc, ze konstelace poradas!


Zuzka
Cítila jsem se dobře, atmosféra, lidi i vedení konstelací bylo moc příjemné. Zaujalo mě, že se probíraly témata, kterými se v mnohém zabývám i já. Myslím, že se ráda zúčastním dalších konstelací.


Růženka
Včerejší konstelace byly pro mě hodně emotivní. V tvém prostředí jsem cítila moc hezky, klidně a bezpečně. Odcházela jsem s pocitem krásy a radosti z toho že jsem mohla pomoci ostatním. A zároveň to pomohlo i mně, v novém pohledu na můj život.


Aneta
Byla to určitě zajímavá zkušenost, odpovídalo to docela mým představám o tom, jak to probíhá… určitě jsem si tam našla také svoje témata, tak věřím, že i tím zúčastněním to má nějaký efekt.


Adam
Ahoj Lucko, jooo. Hned od Tvého přivítání to bylo moc příjemný. Cítil jsem se moc dobře, i přes to , že jsem nebyl zrovna svěží. Poslední dobou se hodně zaměřuju na svoji vnitřní sílu a snažím se ji poznávat blíž a kultivovat, ta poslední konstalace pro mě byla hodně inspirativní. Jinak jako vždy při takových aktivitách, musím trošku vnitřně řešit, že je pro mě někdy těžký se odpoutat od myšlení, prostě jen být a cítit.


Petra
Máte tam velmi krásné prostředí (útulné a domácké) z toho jsem úplně nadšená a cítím se tam dobře. Určitě zase přijedu na konstelace. Trochu jsem zklamaná, že ta nemoc v konstelaci úplně nezmizela ale posun to je velký to cítím. Asi chci všechno hned a to prostě nejde. Musím být trpělivá. U syna je okamžitá změna v chování. Uklidnil se ale byla jsem v šoku jak ta holčina co hrála mého syna se v konstelaci chovala úplně jako on to poskakování a ty grimasy to byly úplně jeho reakce a chování. Dík že jsem to mohla řešit takhle narychlo a věci se daly do pohybu.


Lucie
JInak role sexuality byla fajn a říkala jsem si, že mocná kombinace je když sexualita proudí skrz srdce..


Zuzana
Děkuji ještě jednou za dnešní super konstelace, ta energie tam byla opravdu vyživující a bylo to hodně přínosný, čerpat z toho budu energii ještě hodně dlouho!


Amiya
Jsem vděčná za těch pár krásných navečerů v KNK, kde je cítit propojenost samy se sebou, ale i vzájemně. Mne už druhý den bolí hlava, tak nevím co to znamená. Každopádně miluju všechny tři svoje části a budu si je hýčkat


Lenka
Ahoj Lucko, děkuji za ten včerejšek, moc se mi to líbilo a dnes na tebe musím myslet jak se asi cítíš. Hned bych šla na další konstelace, pokud mi ten pocit vydrží, tak se brzy uvidíme :-) Opatruj se a přeji ať to vše pěkně plyne...


Kateřina
Dojmy jsou intenzivni, porad to zpracovavam, 3 noci zivy ocistujici sny, unava, citlivost, no zkratka mazec! Skoda jen, ze jsem se nerozhoupala driv.. Budu se tesit opet nekdy na videnou a preji pekne dny!!


Renata
Včera to byl pro mě nevšední zážitek. Který je pro mě nepochopitelný zatím. Bylo to pro mě úplně nove. Jsem člověk který má pocit ze nemá pocity a vše mám v hlavě. Díky tomu ze si mě vybrali do zástupců, tak vím ze jsem opravdu cítila. A proto to byl silný zážitek. Nechala jsem si stavět ale asi nebyl pro mě vhodný čas. Necítila jsem téměř nic. Jen na konci lehce teplo v nohou. A ještě jsem měla pocit ze to co jsem viděla ve svém příběhu. Ze v tom neumím číst a vzít si něco z toho do puzzle které řeším v osobním životě. Moc děkuji za včerejšek a věřím, ze se ještě v budoucnu setkáme. Je to velice zajímavé.


A.
Ahoj Lucko, návrat byl náročný (dcera už potřebovala maminku), ale jsem moc vděčná, že jsem mohla být součástí včerejší konstelace, i když se přiznám, že jsem ze začátku byla zklamaná, protože jsem zvyklá, že se jde při konstelaci více do hloubky rodinné linie a přišlo mi, že se vlastně vůbec nerozklíčoval ten problém, ale spíše se hodně léčilo. Nicméně i tak to bylo pro mě velice přínosné a věřím, že mi to dalo to, co jsem v tu chvíli potřebovala. Ráda se k vám zase vrátím, když mi to dcera dovolí. Moc děkuji za to, co děláš.


Lucie
Ono to vyznělo v tu chvíli hodně vtipně, ale pro mě jako bych měla v sobě toho chlapa úplně celistvého a můžu se naplno věnovat ženě. Zároveň mám trochu jiný pohled na muže a jejich vnímání svého těla. Oni ho fakt milujou. Samozřejmě dnes už to není tak silné, i přesto, drží se mě velmi dobré naladění, jako by mi zas někdo vlil trochu života do žil (jak se říká). Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Přijela sem domů nabitá energií a spokojená. Manžel byl rád, že sem tak nadšená. Těším se na další v dubnu, každé konstelace přinesou něco jiného. Odnesla sem si s sebou i radostný pocit toho, že po letech sem si našla “místečko pro sebe”, kde je mi příjemně, dobře a konstelace mě hodně baví. Ráda se budu vracet


Daniela
Těším se, až se odhodlám na další konstelaci. Bylo to intenzivní a vskutku ještě je. Díky moc za příležitost


Hanka
Ahoj,bylo dobře a cítila jsem se skvěle. Byla tam úžasná parta a fajn příběhy. A opravdu super bylo stát vedle Tebe jako partnerka. Úžasný pocit mít takovou podporu. Moc děkuji a už se těším na další konstelace.


M.
Návrat domu byl moc příjemný , celkové jsem se asi uklidnila , ze je vše v poradku . Děkuji za ten zážitek a tu úžasnou atmosféru !


Bara
Jsem moc rada ze jsem nakonec po delsi pauze mohla dorazit. Taky se mi libilo ze jsem si mohla vyzkoušet " ucinkovat" v konstelaci. I pani konstelatérka mi byla moc sympatická. Určitě zas prijdu :) Pocity i dojmy byli pozitivní.


Amiya Morning
No, ja se po nich citila hloub propojena sama se sebou a to je prijemny pocit nekde v brise.. Byl to krasny vecer a potesily mne karticky..doted vidim obrazek, jak ke mne promlouval na zacatku a jak se to promenilo na konci...aaachh


Mirka
Ahoj Lucko, neskutečné množství pocitů, dojmů, nově se otevírajících zranění, kterým museli čelit moji předci.....zranění, které se mi promítají do mého života a já nechápala, kde se vzaly...ty zranění, tu bolest pomalu rozkrývám, střípek po sřípku stavím mozajku, začíná mi to pomalu dávat smysl...začínám chápat, že tu bolest, ty rány mohu uzdravit já...že konečně jsou tady ty prostředky, kterými to jde....


Lucie
Mne osobne vetsinou konstelace vcucnou, zacnu citit a vnimat to co je normalne za oponou...zacnou se otevirat brany nevedomi a prichazeji famozni vhledy a s tim vdecnost, pocit byti a pritomnosti.. trva to par hodin ale dobryyy


Eva
Ahoj Lucko.Ještě cítím proudění příjemné energie...


Eva
Byla jsem včera upřímně nadšená,že paní která si nechala stavět konstelaci přede mnou byla podle mě pravdivá,nic nehrála, nekryla a ta paní co šla po mě také. Z paní která dělala konstelaci jsem také upřímně nadšená.Mám z ní opravdu dobré dojmy.Myslím že všichni co tam byli tam byli s čistou motivací.Líbil se mi ten pohled paní konstelářky podívat se na ty lidi kolem nás bez posuzování,odsuzování našeho hodnocení.


Pavlína
Ahoj Lucko, s včerejší,a pro mě první konstelací, jsem byla moc spokojená. Bylo tam celkem dost AHA momentů. A to bylo moc fajn. Příběhy všech tří žen byly dost silné. Těším se na příští konstelaci. :-)


Andrea
Včera to bylo výživné. Byly to pro mě zatím nejsilnější konstelace, jaké jsem zatím mohla s Vámi prožít. Bylo krásně vidět, že i v rolích se dají zažít vlastní témata a není potřeba si stavět konstelaci vlastní. Možná to má dokonce i lepší efekt. Také jsem si ráda zkusila konstelaci pod vedením někoho jiného. Tím, že nevadilo, do děje víc slovně vstupovat, přišlo mi, že se to lépe čistí.


Martina
Ahoj Luci. Hezké prostředí, dobrá atmoška :) Bylo to dobré ;) Já jsem spokojená.


Petra
Děkuji za včerejšek, bylo to neskutečný, nepopsatelný, to se musí prožít. Ani nevím, co nejvíce rezonuje ze včerejšího večírku, asi VŠECHNO… Moje konstalace byly wau….ještě teď mám slzy v očích, ale je to tak, jak mám být…. Šla jsem s velkýma pochybama, dokonce před dveřmi jsem chtěla odejít, ale to bych udělala největší chybu….Teď mi díky konstelacím začíná „Nový život“. Nevím, zda to, co píšu, dává smysl, každopádně za Vás moc děkuji a jsem ráda, že jsem u těch dveří neudělala krok zpět, ale vpřed.


Petra
S odstupem několika hodin můžu říct,že to ve mě zanechalo hluboký zážitek.... Jak jsem byla úplně poprvé a nevěděla jsem,co od toho čekat,tak teď,po téhle zkušenosti,bych určitě nějaký věci řekla jinak,nebo tak.... Ale mělo to takhle prostě být... Každá věc,každá maličkost mě posouvá dál a dál...


Lucie
Ze zacatku konstelaci citim zatuhlou vnimavost ve chvilich kdy stojim v konstelaci za nejakou osobu. Pak se to zacne promenovat a zacnu citit postavy ve kterych stojim. Je to moc prijemny to proudeni a napojeni. Kazda konstelace ve mne neco zanechala


Hana
včera to byl úplně úžasný zážitek a jsem ráda, že si mě někdo vybral do konstelace. Tímto bych se ráda závazně přihlásila na konstelace dne 6.10.2022.


Věra
Včera to byl moc pěkný zážitek. Jsem ráda , že jsem přišla. Zase jsem si něco uvědomila


Jana
Cítím, že mám v hlavě svěží pocit a klid. Včera byl pro mě léčivý večer, skrze příběhy ostatních jsem uviděla svůj v jiném světle. Příště ráda přijdu, budu ráda za rezervaci místa.


Mirka
super včerejší akce


Jana
Konstelace ve mě ještě doznívají. Hlavně ta žena, co nepoznávala nikoho z rodiny a pak se k ní vrátila ženská síla. To kdybych neprožila, tak netuším, že to takhle někdo může mít. Díky a jsem vděčná, že tyhle setkání organizuješ ❤


Marcela
Ahoj Lucko, prosím mohla bych se přihlásit na další konstelace ? Děkuji a těším se .. bylo/je u Vás moc pěkně..


Jana
Ahoj Luci, ještě jednou Ti dík za pořádání konstelací, je to fakt super a v příjemné, milé atmosféře. Ráda bych se přihlásila na oba termíny 8.6 a 23.6.


Lenka
Milá Lucinko, vždy se k tobě chodím vrátit do svých energií. Za mě super.


Renata
...bylo to stejný jako minule, byla jsem plná energie a spát se mi nechtělo :-) a noc v pohodě, vím, že se mi zdály zajímavé sny, ale úplně si je nepamatuji. Těším se na příště


Tereza
Super, že něco takového je, budu se těšit na nové vhledy :). A je tam taková příjemná atmosféra, byť se lidé neznají.


Terka
...příjemné místo, minule mé první konstelace a dalo mi to zase úplně jiný náhled. Jsem vděčna, že něco takového pořádáte, moc děkuji.


Iveta
Včera to pro mne bylo velice přínosné a neskutečně zajímavé. Jsem vděčná, že v HK někdo takové věci pořádá. Opravdu děkuju. Ráda zase přijdu v březnu. Krásné dny


Amiya
Krásné plynutí včerejších pokoronavirových konstelací. Děkuji Katce za citlivé vedení jednotlivých životních příběhů


Kompost
Mne je fajn, svet se zpomalil, dohanim resty a velebim zanedbane....


Sofi
to ve škole toto umění neučí, do života je to slušná a praktická well being dovednost :-)


Lucie
Joo osvojit si umeni si naplanovat den a vybalancovat praci a odpocinek


Radka
Děti mají příležitost nastavit si pravidelný domácí rytmus dne. Pár hodin výuky (nemusí zvládnout 7hodin za sebou jako ve škole), dále čas na hraní, pohyb nebo chatování.


Verča
Je to smutné, že nám teď není umožněno se potkávat, ale chápu to. A už se těším, až to zase půjde! :)


Martina
Těším se na rodinné konstelace v KNK


Julie
...hlavně ženy se vrátí po šichtě domů a začíná další šichta s dětmi !


Julie
přišlo uvědomění jak dlouhý čas trávíme v práci a děti ve škole


Gábina
Starám se o děti v karanténě a o rodiče v izolaci.


Pavlína
celkové zklidnění a trošku obavy z budoucnosti


Markéta
Mám víc času na všechno


Iveta
blbě se mi dýchá přes roušku, zvlášť při návštěvě rodičů je to vopruz


Tamara
Začala jsem cvičit jogu z youtube


Jitka
Učím se pracovat online a celkově přišlo zklidnění


Tomáš
Jsem víc s rodinou a nemusím jezdit v sobotu do Auparku


Jana
Líbí se mi málo aut v Hradci Králové


Karel
Začal jsem chodit do lesa

pošlete nám vzkaz ...